תקנון מטיילדים

"מטיילדים – טיולי משפחות חווייתיים" עושה את מירב מאמציה על מנת לספק חוויה בטוחה ומהנה לכם ולמשפחותיכם. אנא קראו בעיון את התקנון שלהלן בעיון טרם יציאתכם לטיול:

אופן ההרשמה – "כרטיס פתוח" לטיול

 1. "כרטיס פתוח" מקנה השתתפות באחד ממגוון הטיולים המוצעים במהלך השנה, לבחירה, לאדם אחד ותוקף המימוש הוא עד תאריך הטיול האחרון המוצע (בכפוף לנספח: תכנית הטיולים השנתית).
 2. בכדי לממש את השובר, לאחר הרכישה, יש לבחור את הטיול הרצוי ולהתקשר לטלפון: 054-7573243 להשלמת הרישום.
 3. לאחר הרישום לטיול, מקומותיכם בטיול משוריינים ולכן, כל ביטול או שינוי של טיול לאחר הרישום יחוייב בדמי ביטול כמפורט מטה.רצוי להקדים ולהירשם לטיול הרצוי על-מנת לשריין את מקומותיכם בו. במידה ואין מקומות פנויים בטיול המבוקש ע"י הלקוח, יופנה הלקוח לאחד מהטיולים הנוספים.
 4. לא יינתנו זיכויים על שוברים שלא נוצלו עד תום השנה.
 5. בהתאם לביקוש, ייתכן וייפתחו להרשמה טיולים נוספים במהלך השנה אשר יפורסמו באתר האינטרנט שלנו ובדף הפייסבוק.

ביום הטיול

 1. על כל משפחה להגיע באופן עצמאי לנקודת תחילת המסלול שנקבעה מראש עם המדריך. כיומיים לפני הטיול יישלחו הוראות הגעה מפורטות. להסברים נוספים ניתן להתקשר למדריך.
 2. יש להגיע בשעה שנקבעה. לא נוכל להמתין למאחרים.
 3. על כל משפחה להביא עמה כובע, לפחות 1 ליטר מי שתייה לאדם, מזון למהלך היום ונעלי הליכה סגורות לכל משתתף.
 4. בטיול יועברו הדרכות והפעלות שונות ע"י המדריך. כל הציוד ועזרי הפעילות יסופקו ע"י המדריך ביום הטיול, אלא אם נקבע אחרת.
 5. ככלל, בטיול, ובמהלך ההליכה במסלול בפרט יש להישמע להוראות המדריך.
 6. משך הטיול הוא כחצי יום ועשוי להשתנות במעט מעת לעת בהתאם לרצונותיהם ויכולתם של המשתתפים.
 7. מעת לעת אנו מצלמים תמונות במהלך הטיול ביניהן תמונות המשתתפים. התמונות מפורסמות באמצעי מדיה שונים כגון אתר האינטרנט ודף הפייסבוק שלנו, וניתנות לצפייה להנאתכם, ללא תשלום. אישור התקנון מהווה הסכמתך לשימוש בתמונות. אם אינך מעוניין/ת שיבוצע שימוש בתמונותיך ובתמונות ילדיך, אנא הודע לנו על כך.

ביטולים ושינויים

 1. ניתן לבטל רכישה של כרטיס פתוח עד 14 יום לאחר מועד רכישתו ולקבל זיכוי מלא (למעט 5% דמי סליקה באשראי), וכל עוד לא התבצע באמצעותו רישום לטיול כלשהו. באם התבצע רישום לטיול, ו/או לאחר 14 יום ממועד ניתן לקבל זיכוי לשימוש בטיולים נוספים, בכפוף לדמי הביטול הרשומים מטה.
 2. היציאה לטיול מותנית ברישום מספר משתתפים מינימלי. במידה שלא יירשמו מספיק משתתפים עד שבוע טרם מועד הטיול, יקבלו הנרשמים הודעה על ביטול הטיול, ותינתן אפשרות לממש את יתרת הכרטיסים בטיול חלופי.
 3. במידה ויתברר כי קיימת סכנה בטיחותית או ביטחונית לקיומו של המסלול עקב תנאים שלא נצפו מראש תהיה רשאית הנהלת החברה להחליף את המסלול במסלול חלופי באותו איזור גיאוגרפי ובאותה דרגת קושי, ע"פ שיקול דעתה. הודעה על כך תימסר מראש למשתתפי הטיול.
 4. במקרה של מזג אויר סוער יידחה הטיול למועד חלופי אשר יימסר ללקוחות עם הודעת דחיית הטיול. לקוחות שאין באפשרותם להגיע לטיול במועד החלופי יודיעו על כך בכתב לבית העסק, באמצעות הדוא"ל, עד 48 שעות ממועד קבלת הודעת הדחייה, ויקבלו זיכוי מלא. לא יינתנו זיכויים בגין אי השתתפות עבור הודעות שיימסרו לאחר מכן. הודעה על דחייה תימסר למשתתפים באמצעות הדוא"ל עד 24 שעות לפני הטיול.
 5. ביטול מצד המשתתף: עד שבועיים לפני יום הטיול – זיכוי מלא (בניכוי 5% דמי סליקה בעסקת אשראי).
 6. ביטול מצד המשתתף: עד שבוע לפני יום הטיול – יינתנו 75% זיכוי ממחיר הטיול ששולם.
 7. ביטול מצד המשתתף: עד 48 שעות לפני יום הטיול – יינתנו 50% זיכוי ממחיר הטיול ששולם.
 8. ביטול מצד המשתתף: החל מ- 48 שעות לפני הטיול - לא יינתן זיכוי כלל.
הצהרת בריאות: בהרשמה לטיול הנני מצהיר/ה כי לא ידוע לי על מגבלות בריאותיות המונעות ממני או מאחד מבני משפחתי / המשתתפים הרשומים תחתי המונעות השתתפות בטיול.

הנני מצהיר כי קראתי ואישרתי את התקנון.


ועד הורים? קבוצת חברים? מורה/גננת? - לחצ/י כאן!

טיולים למייל

* דרוש
ממליצים עלינו


אורית טל


היינו בטיול עששיות ומערות ביום שבת האחרון. היה מקסים! טיול מיוחד, מושקע- לא יודעת מי נהנה יותר..אנחנו או הילדים :)


‏‎

איתן נאמן

יצאנו לטיול עששיות בחושך הכולל סיור במערות והיה מעבר לציפיות, הסברים מפורטים, מדריך שכיוון בדיוק לילדים שנשארו מהופנטים ולא השתעממו בכלל. מומלץ בחום.


כרמן ציטרון


טיילנו בנחל אלכסנדר עם קבוצה נהדרת, בהדרכה מלהיבה ומעניינת והנאה עצומה לילדים.


המלצות נוספות בפייסבוק

טיילתם איתנו ונהניתם? נשמח שתמליצו  עלינו