מי אנחנו

"מטיילדים" קמה בשנת 2012 במטרה להעניק למשפחות בישראל בילוי משפחתי חווייתי וערכי גם יחד. "מטיילדים" מזמינה אתכם להכיר את ארץ ישראל על שלל נופיה ומסלוליה. כל המסלולים אצלנו נבחרים בקפידה ומותאמים לצרכי הקבוצות המטיילות. "מטיילדים" הופכת את היציאה לטיול עם הילדים בשבת למשימה פשוטה וקלה עבורכם, ומשאירה כל טיול עם טעם של עוד.

הצוות שלנו

יובל יונוביץ,  מדריך טיולים מוסמך, בעל ניסיון רב בהדרכת ילדים ונוער: לשעבר רכז סניף בתנועת הצופים, לשעבר רכז הדרכה בקורס מד"צים, מדריך ומנחה קבוצות ב"מסע ישראלי" ומסעות חינוכיים ומפעיל ימי הולדת לילדים, בעל ידע נרחב בהכרת הארץ ומסלוליה. 

אנחנו במטיילדים נדע להתאים בעבורכם ובעבור ילדכם את המסלול המתאים ליכולתכם ולצרכיכם. כל הטיולים בהדרכתי משלבים הפעלות לאורך כל המסלול בשיתוף הילדים, הצגות, מוסיקה ויצירה כדי להבטיח לכם ולמשפחתכם חווית טיול בלתי נשכחת.

בילוי משפחתי ערכי – היציאה לטיול מהווה חוויה לכל המשפחה, הכרת הארץ ואהבתה על מגוון נופיה ומסלוליה. טיול המשפחות מהווה גם מפגש חברתי בין המשפחות המשתתפות וילדיהן.

בטיחות – המסלולים שלנו נבחרים בקפידה ומותאמים ליכולתן של המשפחות השונות וגילאי הילדים. כל המסלולים שנטייל בהם מסומנים לכל אורכם ומאושרים לטיול ע"י מנהלת הטיולים ומשרד החינוך.

חוויה ייחודית - יובל משלב בהדרכות הטיולים את אהבתו לנגינה ולתיאטרון ומעניק לכם, המשפחות המטיילות, חוויית טיול ייחודית.

אורי יונוביץ', מאמן כושר מומחה לירידה במשקל ב, בוגר מכללת וינגייט, עוסק באימון אישי וקבוצתי, ייעוץ תזונתי מלווה, אימון פונקציונלי, אימון לירידה במשקל ובייעוץ תוספי תזונה. לשעבר מדריך בקבוצות הכנה לצהל ב"אחרי", מאמן קבוצות ריצה ומאמן בחדרי כושר.

לאתר שובל - שיטת הדגל להרזיה לבעלי צרכים מיוחדיםועד הורים? קבוצת חברים? מורה/גננת? - לחצ/י כאן!

טיולים למייל

* דרוש
ממליצים עלינו


אורית טל


היינו בטיול עששיות ומערות ביום שבת האחרון. היה מקסים! טיול מיוחד, מושקע- לא יודעת מי נהנה יותר..אנחנו או הילדים :)


‏‎

איתן נאמן

יצאנו לטיול עששיות בחושך הכולל סיור במערות והיה מעבר לציפיות, הסברים מפורטים, מדריך שכיוון בדיוק לילדים שנשארו מהופנטים ולא השתעממו בכלל. מומלץ בחום.


כרמן ציטרון


טיילנו בנחל אלכסנדר עם קבוצה נהדרת, בהדרכה מלהיבה ומעניינת והנאה עצומה לילדים.


המלצות נוספות בפייסבוק

טיילתם איתנו ונהניתם? נשמח שתמליצו  עלינו